Ляльковий театр відкриває сезон Друк e-mail

altЧетвертокласники зі шкільного гуртка бісероплетіння «Росинка» поділилися зі мною своєю мрією про створення  лялькового театру, де б вони змогли мовою  іграшкових героїв розповісти про свої  захоплення,  дружбу, добро, про навколишній світ.

При моїй підтримці  діти швидко почали втілювати задумане в реальність. Створили і  сценарій майбутньої вистави. Не було проблемою підібрати іграшки.  Закипіла робота над майбутньою сценою лялькового театру, створили декорації, обдумали і опрацювали всі моменти показу лялькової вистави.

І ось кілька днів назад невеликий дитячий колектив новоствореного лялькового театру дебютував перед маленькими глядачами дитячого садочка показом казки «Лісова пригода» . Вгамувавши хвилювання, старанно  перевтілившись в своїх героїв, юні актори блискуче зіграли лісову пригоду звірят.

Маленькі глядачі ніби то потрапляли  разом з головними героями казки Курочкою і Півником в лісові пригоди, де зустріли сірого зайчика – пострибайчика, маленьку руду білочку. Вони переживали,  щоб хитрюща лисичка і злий  вовк не з’їли Курочку і Півника. Та добро і дружба перемогли – лисиця впіймала облизня, а голодний вовк ледве ноги потяг геть у ліс.  А словами «Дружба це велика справа, всіх об’єднує вона, захистить від негараздів, у біді допомага» діти підсумували  головний задум та ідею вистави.

alt

Найбільшою похвалою і подякою для юних аматорів сцени були захоплені оченята маленьких глядачів, які старанно слідкували за подіями на сцені. І, навіть, коли вистава скінчилася, діти сиділи тихенько, все ще перебуваючи в полоні лісових пригод героїв казки, яких так майстерно озвучили  Лозицька Наталка, Борсук Катя, Дерун Таня, Пламада Ірина, Соломіна Ангеліна та Богельська Марійка. А вела всіх по сторінках казки наша казкарка учениця 8 класу Ірина Кот. Музичний супровід казки нам створила  вчитель музики в садочку Олена Смілянець.

На прощання учасниці лялькового театру пообіцяли маленьким глядачам невдовзі знову навідатись до них з новою виставою.

Бібліотекар Удрицької ПШБ Кот Н.К.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити